Džimbas programmas interesantākie notikumi

Džimbas drošības skoliņas atskats 2012

Arī šajā 2012.gada vasarā Džimba uzņēma savus mazos draugus Džimbas vasaras skoliņā. Ņemot talkā savus palīgus Džimba šovasar bija sarūpējis veselas 3 skoliņas, lai mācītu bērniem par personisko drošību. Pavisam kopā skoliņas apmeklēja 45 bērni.

Kā vienmēr Džimba bija parūpējies, lai viņa draugiem būtu interesanti un aizraujoši apgūt zināšanas un prasmes par to, kā sevi pasargāt attiecībās ar citiem cilvēkiem. Bija gan dziesmas, gan spēles, pamācošas filmiņas un dažnedažādi radoši darbiņi, kā arī ekspedīcijas ar uzdevumiem un Džimbas pārsteigumiem.

Lai visi 8 Džimbas personiskās drošības noteikumi labi paliktu bērnu atmiņā, katram bija iespēja pagatavot roku lelli un tad, sadaloties mazākās grupiņās, bija jāparāda maza izrāde, kurā būtu iekļauts kāds no drošības noteikumiem. Arī bērni pārsteidza Džimbu, kopīgi pagatavojot jaunu pastkastīti, par ko Džimba bija ļoti priecīgs un katru dienu centās atbildēt uz daudzajām bērnu vēstulēm.

Džimba ar saviem palīgiem ļoti priecājas, ka bērni skoliņu laikā ne tikai labi un aizraujoši pavadīja laiku, bet arī apguva tik svarīgās zināšanas par personisko drošību. Visi veiksmīgi nokārtoja eksāmenu un svinīgi saņēma apliecību par veiksmīgu Džimbas drošības skoliņas beigšanu!

Uz tikšanos nākamvasar Džimbas skoliņā! Sekojiet līdzi informācijai!