Jautā Džimbam!

Ja sāp sirsniņa vai nezini, kā rīkoties, jautā padomu Džimbam!

Ja jautājums steidzams, tad gan vērsies pie uzticama pieaugušā, zvani uzticības tālrunim 116111 vai ārkārtas situācijā – zvani 112.
* Obligāti aizpildāmie lauki

Jautājumi un atbildes

 • Ko man darīt, ja man iesit? (vizbulīte)

  Atbilde:

  situācijās, ja kāds Tev iesit vai dara pāri, Tu vari šim cilvēkam teikt: nedari man tā, man tas nepatīk! Droši pastāsti par šo situāciju vecākiem vai kādam pieaugušajam, kuram Tu uzticies.

 • ko darit ja man kads apsauka (Ema)

  Atbilde:

  Sveika, Ema,

  ja kāds apsaukā vispareizāk būtu šim cilvēkam un tam ko viņš saka nepievērst uzmanību. Ja apsaukāšana ir regulāra un traucē tev koncentrēties, piemēram, mācībām  skolā, tad noteikti pastāsti par to kādam pieaugušajam, kuram tu uzticies – vecākiem, klases audzinātājai..

 • ko darīt, ja mani kāds ļoti kaitina? (elza)

  Atbilde:

  Sveika, Elza,

  ja tevi kāds kaitina vai dara tā kā tev nepatīk, tu vari šim cilvēkam teikt: nedari man tā, man tas nepatīk! Gadījumos, ja kaitināšana atkārtojas, izstāsti par šo situāciju kādam pieaugušajam, kuram tu uzticies.

 • nezinu kā rīkoties mans tevs ir dzerajs un viņš mani bieži aicina ciemos bet es negribu un man tas liek justies slikti (normena)

  Atbilde:

  Sveika, Normena,

  droši pastāsti par šo situāciju mammai vai kāda citam pieaugušajam kuram tu uzticies. Pastāsti, ka viesošanās pie tēta tev liek justies slikti un kopā ar pieaugušo izdomājiet kā vislabāk rīkoties šajā situācijā.

 • Vai tev ir bijušas problēmas ar drošību? (Tīna )

  Atbilde:

  Sveika, Tīna,

  nē, man nav bijušas problēmas ar drošību, jo man ir  drošības noteikumu plakāts ar astoņiem drošības noteikumiem. Šie noteikumi ir par to kā rīkoties bīstamās situācijās.

Džimba dzīvo te

“Centrs Dardedze”
Cieceres iela 3a, Rīga
Tel. 67600685
info@centrsdardedze.lv
www.centrsdardedze.lv

 

Virtuālā tūre