Sākusies pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm “Džimbas drošības skoliņa”

Arī šovasar bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem aicināti saturīgi un jautri pavadīt laiku “Centrs Dardedze” vasaras nometnē “Džimbas drošība skoliņa”.

Katra Džimbas nometne ir aizraujošs piecu dienu notikums, kura laikā bērni iegūst svarīgās zināšanas par personisko drošību attiecībās un internetā, apgūst iemaņas, kā atpazīt nedrošās situācijas, kā aizstāvēt sevi un citus, pie kā vērsties pēc palīdzības. Katra diena ir interaktīvu aktivitāšu piepildīta – bērni piedalās izzinošos pārgājienos un darbojas tematiskajās darbnīcās.

“Džimbas drošības skoliņa” ir lielisks laika pavadīšanas veids, kas gan izklaidē, gan sniedz vērtīgas zināšanas un prasmes drošākai ikdienai.

Nometnes laikā bērni, praktiski darbojoties un iesaistoties organizētajās aktivitātēs, iemācīsies reaģēt un rīkoties nedrošās situācijās un apgūs prasmes labāk apzināties sava ķermeņa robežas. Situāciju teātrī bērni vairāk uzzinās par drošām un draudzīgām attiecībām.

“Džimbas drošības skoliņa” sniedz zināšanas ne vien bērniem, bet arī viņu vecākiem. Kopā ar vēstuli par konkrētā dienā plānoto nometnē, vecāki saņem arī informatīvus materiālus par bērnu personīgo drošību. Un pats sirsnīgākais brīdis gan vecākus, gan bērnus sagaida nometnes noslēgumā, kad rīkojam bērnu un vecāku pēcpusdienu.

Bērniem nometnes laikā tiek nodrošinātas 3 ēdienreizes katru dienu.

Skoliņa darbojas no plkst. 9.00 līdz 17.00 (vakaros bērni dodas mājās).

Nometnes cena – 150,- EUR vienam bērnam.

Džimbas drošības skoliņas norises laiki 2019. gada vasarā:

3.06. – 7.06.;
17.06. – 21.06.;
1.07. – 5.07.;
12.08. – 16.08.

Lai pieteiktos dalībai nometnē, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu. Dalībnieku maksimālais skaits vienā nometnē – 20.

Vairāk informācijas saņemsiet, rakstot uz zanda.jansone@centrsdardedze.lv vai zvanot uz tālruņa nr.: 67600685.

Džimba dzīvo te

“Centrs Dardedze”
Cieceres iela 3a, Rīga
Tel. 67600685
info@centrsdardedze.lv
www.centrsdardedze.lv

 

Virtuālā tūre