Par Džimbu

Sveiki! Mani sauc Džimba. Šī ir mana mājaslapa. Te Tu atradīsi interesantas spēles, uzdevumu lapas un padomus par drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem. Vari arī piedalīties konkursos un uzdot man jautājumus – droši!

Džimbas drošības programmu apraksts:

Lieliem soļiem ar katru dienu tuvojas vasara! Lai gan Džimba vēl aktīvi darbojas tiekoties ar bērniem Ciemos pie Džimbas nodarbībās un dodas viesskolās, jau galvā ir vasara ar vasaras skoliņām.

 1. Džimbas viesskola
 2. Tiešsaistes nodarbība “Ciemos pie Džimbas”
 3. Ciemos pie Džimbas
 4. Džimbas 11 soļu drošības programma (Džimbas aģenti)
 5. Bērnu vasaras nometne “Džimbas drošības skoliņa”

Jaunumi

 • Sākusies pieteikšanās Džimbas vasaras nometnēm

  22.04.2024

  Ik vasaru bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem tiek aicināti saturīgi un jautri pavadīt laiku “Centrs Dardedze” rīkotajā vasaras nometnē “Džimbas drošība skoliņa”.

 • Atbalsts Džimbas drošības programmai

  13.12.2022

  Ar Labklājības ministrijas finansiālu atbalstu laika posmā no 2022. gada marta līdz novembra beigām īstenotas 160 nodarbības “Ciemos pie Džimbas” klātienē un tiešsaistē, trīs “Džimbas vasaras skoliņas” un 30 “Džimbas viesskolas” nodarbības Kuldīgā un Alūksnē. Džimbas drošības programmas mērķis ir mazināt risku bērniem kļūt par vardarbības upuriem, veicinot bērnu zināšanas, izpratni un prasmes, kā atpazīt […]

 • Kāpēc vardarbības pazīmes mazos bērnos paliek nepamanītas

  13.11.2021

  Pirmajos dzīves gados bērni no vardarbības sekām cieš visvairāk, it īpaši, ja tā notiek ģimenē. Ja auklīte vai pirmsskolas pedagogs spēj efektīvi novērtēt situāciju, pārzina ziņošanas procesu un spēj sniegt bērna vajadzībām atbilstošu aprūpi, tas patiešām var mainīt bērna dzīvi. Vismaz teorētiski. Bet kā pietrūkst praksē? Šeit apkopoti būtiskākie secinājumi pēc sešus mēnešu ilgiem pētījumiem […]

Džimba dzīvo te

“Centrs Dardedze”
Cieceres iela 3a, Rīga
Tel. 67600685
info@centrsdardedze.lv
www.centrsdardedze.lv