Par Džimbu

Sveiki! Mani sauc Džimba. Šī ir mana mājaslapa. Te Tu atradīsi interesantas spēles, uzdevumu lapas un padomus par drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem. Vari arī piedalīties konkursos un uzdot man jautājumus – droši!

Džimbas drošības programmu apraksts:

Šobrīd bērni ar Džimbu var tikties attālināti ZOOM nodarbībās. Pārējie Džimbas programmas pakalpojumi būs atkal pieejami, tiklīdz (un tādā veidā, kā)  to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī. Drīz tiksimies!

 1. Džimbas viesskola
 2. Tiešsaistes nodarbība “Ciemos pie Džimbas”
 3. Ciemos pie Džimbas
 4. Džimbas 11 soļu drošības programma (Džimbas aģenti)
 5. Bērnu vasaras nometne “Džimbas drošības skoliņa”
 6. Džimbballīte

Jaunumi

 • No 9 soļiem uz 11 – pārstrādāta Džimbas drošības programma

  05.11.2020

  Noslēdzies darbs pie Džimbas drošības programmas pārstrādes – no 9 soļu tā pārtapusi par 11 soļu programmu*. Mūsu ikdienā strauji ienāk jaunas tendences, tādēļ arī sarunās ar bērniem ir tēmas, kuras nedrīkstam atstāt nepamanītas un nepārrunātas – kaitējošs saturs un drošība internetā. Džimbas 11 soļu drošības programma ir papildināta ar jaunām nodarbībām, tāpat inventarizētas un […]

 • Džimba viesojas atkal!

  14.10.2020

  Lai iespējami vairāk bērnu būtu zinoši un izglītoti par personiskās drošības robežām, jau otro gadu “Centrs Dardedze” Džimbas programmas* speciālisti dodas izbraukuma nodarbībās uz Latvijas reģioniem, mācot bērniem, kā atpazīt nedrošas situācijas, kā sevi pasargāt un kā vērsties pēc palīdzības. “Džimbas viesskola” ir Džimbas drošības programmas izbraukuma nodarbība, kas paredzēta bērniem, kuriem attāluma dēļ ir […]

 • Sākusies pieteikšanās 2020. gada bērnu vasaras nometnēm “Džimbas drošības skoliņa”

  28.05.2020

  Arī šovasar bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem aicināti saturīgi un jautri pavadīt laiku “Centrs Dardedze” vasaras nometnē “Džimbas drošība skoliņa”.

Džimba dzīvo te

“Centrs Dardedze”
Cieceres iela 3a, Rīga
Tel. 67600685
info@centrsdardedze.lv
www.centrsdardedze.lv